• Wycieraczka do butów wejściowa pod drzwi 90x150 cm Valeria czarna

101.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 10
Pocztex 10
Dostępność Duża ilość

Zamówienia telefoniczne: 796 715 644

Wycieraczka wejściowa pod drzwi 90x150 cm VALERIA czarna
 
Duża i praktyczna
Prążkowane wycieraczki zapewniają najlepszą ochronę podłóg w pomieszczeniach. Pomagają w zachowaniu czystości, zapobiegając przenoszeniu wszystkich zanieczyszczeń do wewnątrz. Duży rozmiar zapewnia ochronę większej części podłogi.
Nasze wycieraczki posiadają antypoślizgową gumę gwarantującą stałe jej położenie. Wycieraczki są łatwe w czyszczeniu, wystarczy je odkurzyć lub spłukać bieżącą wodą. Po zwinięciu zajmują bardzo mało miejsca, dzięki czemu łatwo się je transportuje i przechowuje.
 
Technologia i struktura produktu
Wycieraczka wykonana z podwójnej przędzy. Jej pojedyncze pętle ograniczają dostanie się wilgoci i świetnie zatrzymują brud. W wyższych partiach zastosowano specjalne włókna, które dodatkowo blokują przedostawanie się zanieczyszczeń.
 
Antypoślizgowa guma
Antypoślizgowa guma gwarantuje stałe położenie wycieraczki. Dzięki zastosowaniu PCV w podłożu wycieraczki nie ślizga się ona i nie zostawia pod sobą wody.
 
 
Specyfikacja
Prążkowana
Łatwa w transporcie i przechowywaniu
Wymaga regularnego odkurzania / spłukiwania
Antypoślizgowa
Wytrzymała i mocna
Wykonana z polipropylenu
Waga: 3,4 kg
Wymiary: 90 x 150 cm
Grubość: 7 mm
Gumowy margines: 2,5 cm
 
 
 
 
 
UWAGA | Przedstawione kolory należy traktować poglądowo - mogą odbiegać od rzeczywistych ze względu na różne ustawienia monitorów oraz proces obróbki zdjęć. Rzeczywiste wymiary mogą się różnić od podanych wyżej. Tolerancja błędów może wynosić +/- 5%.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie