• Zwroty i reklamacje

Gwarancja

Wszystkie produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją.

Reklamacje

Jeżeli produkt okaże się mieć wady, uszkodzenia lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

 1. Skontaktuj się z nami przez e-mail: info@domcio.com lub telefonicznie: 796715644. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.
 2. Prześlij do nas produkt, dołączając do niego informację o nabywcy produktu.
 3. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
 4. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 3 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty, wymienimy lub naprawimy produkt.
 5. Jeżeli reklamacja nie zostanie rozpatrzona pozytywnie, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie i w ciągu 3 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

Zwrot

 1. W ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 
 2. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania i powinien być zwrócony w oryginalnym opakowaniu. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.
 3. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć dowód zakupu lub informację o nabywcy produktu.
 4. Zwrócimy równowartość produktu wraz z kosztami przesyłki odpowiadającymi równowartości najtańszej dostępnej formie dostawy.
 5. Zwrotu należy dokonać:
  - na adres: Domcio Krzysztof Ociepa, Wirażowa 96, 42-202 Częstochowa, tel. 796715646, info@domcio.com
  - do paczkomatu: CZE29M, Korkowa 1, Częstochowa, tel. 570939022, info@domcio.com
 6. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, sprawdzimy stan zwróconego adaptera i dokonamy zwrotu pieniędzy za pośrednictwem wybranej metody płatności lub na podane w formularzu konto bankowe.
 7. Zwroty nie zostaną przyjęte jeśli zakup był związany z prowadzoną przez kupującego działalnością gospodarczą – nie dotyczy jednoosobowych działalności gospodarczych w przypadku, o którym mowa w art. 7aa. Ustawy o prawach konsumenta, a dla zakupów konsumenckich zrobionych do 31 grudnia 2022 roku – w art. 38 a. Ustawy o prawach konsumenta
 8. Zwrotowi nie podlegają produkty, które:
  -
  dostarczone są w zapieczętowanym opakowaniu, a których po jego otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę – na przykład: szczoteczki do zębów, końcówki do szczoteczki elektrycznej, laktatory, irygatory.
  - zostały wyprodukowane na Twoje indywidualne zamówienie, według Twoich wytycznych lub zostały spersonalizowane – na przykład: skrzynka pocztowa z napisami.