• Tunel foliowy - szklarnia ogrodowa AUREA 2x3m

280.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 10
Pocztex 10
Dostępność Duża ilość

Zamówienia telefoniczne: 796 715 644

Tunel foliowy - szklarnia ogrodowa AUREA 2x3m
Rozmiar: 2x3 m | Powierzchnia: 6m2 | Kolor: zielony
 
 
Dlaczego warto uprawiać w szklarni?
Szklarnia to doskonałe rozwiązanie sprzyjające szybkiemu wzrostowi plonów oraz ochronie roślin przed zmiennymi warunkami pogodowymi. Tunel ogrodowy dzięki podtrzymywaniu podwyższonej temperatury zapewnia stabilne warunki przez cały okres wegetacji roślin. Uprawa roślin i warzyw w szklarni ogrodowej minimalizuje wydatki domowego budżetu ponieważ nie potrzeba stosować sztucznych chemicznych wspomagaczy rozwoju. Tunel foliowy w przydomowym ogrodzie jest też doskonałym miejscem do przechowywania narzędzi ogrodowych.
 
Szklarnia z pokryciem foliowym
Dzięki siatce wtopionej w folię, powłoka jest odporna na rozerwania. Uszkodzenie folii nie powoduje jej dalszego rozrywania. Tunel wyposażony został w zamykane okna z moskitierą na bocznych ściankach. Okna pozwalają na przepływ powietrza oraz uzyskanie odpowiedniej wilgotności wewnątrz. Dzięki mocnym i grubym profilom, konstrukcja jest stabilna i wytrzymała. Całość stelaża została poddana procesowi cynkowania, co zapewnia bezkorozyjne użytkowanie. Dodatkowe profile sprawiają, że tunel jest mocniejszy i stabilniejszy. Fartuch ziemny na bocznych brzegach folii można obsypać ziemią lub obciążyć kamieniami. Tunel dzięki temu zyska dodatkową stabilność, a także będzie chroniony przed podwianiem folii. Model posiada dodatkowe odciągi, które pozwalają na lepsze naprężenie pokrycia tunelu. Rolowane drzwi otwierane są za pomocą solidnych zamków błyskawicznych.
 
 
Zakety uprawy w szklarni
Komfort pracy - dzięki swoim optymalnym wymiarom i wysokości 2 metrów pozwala na swobodne poruszanie się i wykonywanie prac.
Praktyczny i funkcjonalny - tunel posiada mnóstwo udogodnień, które ułatwiają korzystanie z niego, jak np. podwijane drzwi i okna na rzepy.
Stabilna konstrukcja - oparta na stalowych, obustronnie ocynkowanych grubych profilach zapewnia maksymalną wytrzymałość podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Plandeka wzmocniona wtopioną siatką PP chroni pokrycie tunelu przed rozerwaniem.
Bezpieczeństwo Twoich upraw - plandeka z folii PE o gramaturze 140 mg UV-4 zapewnia optymalne właściwości termoregulacyjne i odpowiednią przepustowość światła słonecznego stymulującą wzrost roślin.
Łatwy intuicyjny montaż - szybko i sprawnie złożysz szklarnię z pomocą podstawowych narzędzi. Wszystkie elementy montażowe znajdują się w zestawie.
 
Cechy produktu
Kolor tunelu: zielony
Konstrukcja: stalowa, ocynkowana
Folia: PE 140g/m2 z filtrem UV
Ilość wejść: 1
Ilość okien: 6
Średnica rur 19 mm
 
Wymiary produktu
Rozmiar tunelu: 6m2
Wymiary tunelu (szer. x dł. x wys.): 200 cm x 300 cm x 200 cm
Wejście: 80 cm x 180 cm

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie